PRŮMYSLOVÉ NÁTĚRY BARIL

Vítejte na stránkách společností Baril Coatings BV a Inchroma s.r.o.!

Vážíme si toho, že si významný nizozemský výrobce průmyslových nátěrových hmot vybral z řady zájemců pro reprezentaci na českém trhu právě firmu Inchroma s.r.o.. Společným cílem producenta a distributora je nabídnout českému trhu prvotřídní kvalitu produktů spolu s poradenským servisem včetně doporučení vhodných průmyslových nátěrových systémů v souladu s ČSN ISO EN 12944 a aplikačních technologií.

Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní barvy BARIL

Články

8.12.2009 - Nátěry pro lodní a petrochemický průmysl (C5 1, C5 M, Im 1, Im 2, Im 3)

 UniBar TR

Vynikající výrobek určený k nátěrům ponořených částí lodí a k nátěrům přístavního zařízení. Má vysoký obsah pevných látek a ve spojení s unikátní technologií DCC poskytuje dlouhodobou ochranu. Jedná se o úspěšnou náhradu téru a asfaltu.

 PoluRan MC Zimox

Vlhkem  vytvrzující jednosložkový zinc-mio primer určený k nátěrům ponořených i neponořených částí lodí.Má extrémní odolnost proti korozi a silnému mechanickému působení. Aplikace nemá žádná omezení s ohledem na vlhkost a mokrý povrch v teplotním rozmezí od 0°C až do 35°C.

 PoluRan Rupac

Velmi účinná mezivrstva s vysokým obsahem pevných látek, vytvrzovaná technologií DCC.  Je přetíratelná všemi typy antivegetativních nátěrových systémů.

 PoluRan Pacific Superior

Dvousložkový mimořádně lesklý polyuretanový finální nátěr na bázi hydroxy akrylátu a alifatického izokyanátu. Má vynikající stálobarevnost a výbornou chemickou a mechanickou odolnost.

 UniBar ZN HS

Zinkový epoxidový základ s vysokým obsahem pevných látek. Má extrémní účinnost proti korozi. 

SteelKote Miox

Univerzální , antikorozní , EPA vyhovující epoxidový nátěr s obsahem železité slídy. Jako jednonátěrový systém se snadno aplikuje a poskytuje velmi účinnou ochranu proti korozi. Má extrémní těsnící vlastnosti . Je certifikován dle standardu NORSOK M-501.

PolyCoat HS

Výborný dvoukomponentní polyuretanový , fosforečnozinečnatý nátěr určený pro aplikaci v chemických závodech, pobřežních zařízeních, rafineriích, na nádrže a konstrukce v různých atmosférických a průmyslových prostředcích. Produkt je certifikován dle  standardu NORSOK .

 

8.11.2009 - Průmyslové vrchní nátěry kovů a plastů

UniBar EV, UniBar ISO Primer DCC, UniBar TC

Rychle vytvrzující , přirozeně schnoucí dvoukomponentní průmyslové DCC základy a výrobky vhodné pro speciální aplikace.

PoluRan HS

Vynikajicí dvousložkové silnovrstvé polyuretanové primery a finální nátěry. Mají vysoký obsah pevných látek a extremní životnost.

 PoluRan i2 DCC

Rychle schnoucí řada produktů unikátního dvojího vytvrzování DCC. Mají vysoký obsah pevných  látek. Jsou určeny zejména pro průmyslové aplikace tam, kde je vyžadováno extrémně rychlé schnutí, které dokonce překonává technologii práškových barev. Aplikuje se bez přisoušení, čímž se šetří náklady na energii.

 PoluRan MC AL

Jednosložkový vlhkem vytvrzovaný polyuretanový nátěr s extrémní odolností. Lze jej aplikovat i za nízkých teplot na vlhký podklad.

 AquaRan  a EnviCote

Vodou ředitelné jedno a dvousložkové primery a finální nátěry. Jsou vyrobeny na bázi akrylátové , alkydové , uretanalkydové a polyuretanové chemie. Tyto produkty  pokud jsou spravně aplikovány za doporučených podmínek, splňují nebo převyšují provedení a odolnost tradičních ředidlových nátěrů.

 

1.11.2009 - Ochranné nátěry pro korozní prostředí C1-C4

UniBar SteelKote

Dvousložkové epoxidové základy s vysokým obsahem pevných látek. Jako nátěry a duplexové systémy jsou vhodné pro těžký a lodní průmysl. Vytvrdnou i při nízké teplotě a rychle schnou. Vrchní nátěr PolyCoat HS vyhovuje standardům NORSOK M-501 a  ISO 20340.

 

UniCure

Povrchově odolné, dvousložkové, trvanlivé epoxidové  nátěrové systémy s extrémními ochrannými vlastnostmi. Mají vyjímečnou  přilnavost na různé povrchy . Neztrácí svoji pružnost. Jsou vhodné pro účely vodní inverze a jsou v souladu se standardem  NORSOK M-501.

 

UniCure SX

Vynikající keramický nátěr s vysokým obsahem pevných látek. Je na bázi epoxisiloxanu , odolný UV  paprskům, velmi pružný a odolný proti otěru. V kombinaci s PoluRan MC Zimox systém vyhovuje standardu ISO 20340.

 

PoluRan HS

Velmi kvalitní dvousložkové polyuretanové  jednovrstvé nátěrové systémy , základy a vrchní nátěry s vysokým obsahem pevných látek. Mají výborné ochranné vlastnosti a uplatňují se jako nátěrové systémy pro armádní aplikace, antigrafiti, apod..

 

PoluRan i2

Velmi rychle vytvrzující nátěry s vysokým obsahem pevných látek. Moderní technologie dvojího vytvrzování ( DCC ) garantuje vynikající výsledky ve všech oblastech. Jedná se o ekonomickou náhradu za  galvanizované systémy.

 

PoluRan MC

Vynikající jednosložkové polyuretanové ve vlhku vytvrzující nátěry s vysokým obsahem pevných látek . Lze je aplikovat i za nepříznivých klimatických podmínek a přitom s dosažením mimořádně dobrých ochranných vlastností. Použitá technologie tenkého filmu není omezena okolní teplotou (-5 až 35°C ) a vlhkostí.

UniFloor

Systémy určené na ochranu betonových ploch různých průmyslových, komerčních a jiných zařízení. Do této řady produktů patří UniFloor EP , UniFloor PU , UniFloor WB a UniFloor MC. UniFloor PA je speciální systém založen na technologii dvojího vytvrzování.

 


INCHROMA s.r.o., Zátor 185, 793 16 Zátor, Tel: 554 625 700, Fax: 554 625 934
Copyright © 2009 - Baril.cz - všechna práva vyhrazena

webdesign by web-evolution