PRŮMYSLOVÉ NÁTĚRY BARIL

Vítejte na stránkách společností Baril Coatings BV a Inchroma s.r.o.!

Vážíme si toho, že si významný nizozemský výrobce průmyslových nátěrových hmot vybral z řady zájemců pro reprezentaci na českém trhu právě firmu Inchroma s.r.o.. Společným cílem producenta a distributora je nabídnout českému trhu prvotřídní kvalitu produktů spolu s poradenským servisem včetně doporučení vhodných průmyslových nátěrových systémů v souladu s ČSN ISO EN 12944 a aplikačních technologií.

Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní barvy BARIL

Články

1.11.2009 - Ochranné nátěry pro korozní prostředí C1-C4

UniBar SteelKote

Dvousložkové epoxidové základy s vysokým obsahem pevných látek. Jako nátěry a duplexové systémy jsou vhodné pro těžký a lodní průmysl. Vytvrdnou i při nízké teplotě a rychle schnou. Vrchní nátěr PolyCoat HS vyhovuje standardům NORSOK M-501 a  ISO 20340.

 

UniCure

Povrchově odolné, dvousložkové, trvanlivé epoxidové  nátěrové systémy s extrémními ochrannými vlastnostmi. Mají vyjímečnou  přilnavost na různé povrchy . Neztrácí svoji pružnost. Jsou vhodné pro účely vodní inverze a jsou v souladu se standardem  NORSOK M-501.

 

UniCure SX

Vynikající keramický nátěr s vysokým obsahem pevných látek. Je na bázi epoxisiloxanu , odolný UV  paprskům, velmi pružný a odolný proti otěru. V kombinaci s PoluRan MC Zimox systém vyhovuje standardu ISO 20340.

 

PoluRan HS

Velmi kvalitní dvousložkové polyuretanové  jednovrstvé nátěrové systémy , základy a vrchní nátěry s vysokým obsahem pevných látek. Mají výborné ochranné vlastnosti a uplatňují se jako nátěrové systémy pro armádní aplikace, antigrafiti, apod..

 

PoluRan i2

Velmi rychle vytvrzující nátěry s vysokým obsahem pevných látek. Moderní technologie dvojího vytvrzování ( DCC ) garantuje vynikající výsledky ve všech oblastech. Jedná se o ekonomickou náhradu za  galvanizované systémy.

 

PoluRan MC

Vynikající jednosložkové polyuretanové ve vlhku vytvrzující nátěry s vysokým obsahem pevných látek . Lze je aplikovat i za nepříznivých klimatických podmínek a přitom s dosažením mimořádně dobrých ochranných vlastností. Použitá technologie tenkého filmu není omezena okolní teplotou (-5 až 35°C ) a vlhkostí.

UniFloor

Systémy určené na ochranu betonových ploch různých průmyslových, komerčních a jiných zařízení. Do této řady produktů patří UniFloor EP , UniFloor PU , UniFloor WB a UniFloor MC. UniFloor PA je speciální systém založen na technologii dvojího vytvrzování.

 


INCHROMA s.r.o., Zátor 185, 793 16 Zátor, Tel: 554 625 700, Fax: 554 625 934
Copyright © 2009 - Baril.cz - všechna práva vyhrazena

webdesign by web-evolution