PRŮMYSLOVÉ NÁTĚRY BARIL

Vítejte na stránkách společností Baril Coatings BV a Inchroma s.r.o.!

Vážíme si toho, že si významný nizozemský výrobce průmyslových nátěrových hmot vybral z řady zájemců pro reprezentaci na českém trhu právě firmu Inchroma s.r.o.. Společným cílem producenta a distributora je nabídnout českému trhu prvotřídní kvalitu produktů spolu s poradenským servisem včetně doporučení vhodných průmyslových nátěrových systémů v souladu s ČSN ISO EN 12944 a aplikačních technologií.

Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Antikorozní nátěry BARIL Průmyslové nátěry BARIL Průmyslové barvy BARIL Průmyslové nátěry BARIL Antikorozní barvy BARIL

O Barilu

Společnost Baril Coatings BV je významným světovým výrobcem nátěrových hmot zejména na ochranu kovových a betonových povrchů. Prvotřídní kvalita výrobků spolu s poradenskou činností našich odborných konzultantů jsou významnou předností naší nabídky, která obsahuje:

  • nátěrové systémy podle stupňů korozní agresivity atmosféry od C1 do C5-I i C5-M a také Im1, Im2 a Im3
  • technické poradenství včetně vhodného výběru nátěrového systému a aplikační technologie, kontrolu jakosti povrchu
  • dlouhodobou životnost nátěrového systému
  • systémy na kov, dřevo, beton i plasty
  • rychleschnoucí systémy (dnes aplikace, zítra transport)
  • rychleschnoucí systémy vytvrzované za normálních atmosférických podmínek nebo přisoušením
  • nátěry zasychající při teplotě do 10°C
  • nátěry alkydové, epoxidové, polyuretanové, zinksilikátové a další
  • moderní tónovací systém zaručující přesnou reprodukci odstínů dle standardů RAL, NCS, apod., bez ohledu na objednané množství
  • a další

Velkou devizou firmy BARIL je získání celosvětového patentu pro DCC - Dual Cure Chemistry a dále certifikáty pro nátěrové systémy používané v armádních složkách NATO.

Vyjímečnost technologie DCC spočívá v tom, že mimo klasických vulkanizačních procesů přispívá k vytvrzení nátěru vlhkost obsažena v ovzduší. Použití DCC technologie poskytuje uživateli mimořádný efekt z mnoha hledisek. Více o DCC zde.

O tom, že produkty firmy BARIL našly uplatnění v celé řadě oborů, od sportovních areálů po ropné rafinerie na celém světě, se můžete přesvědčit v sekci Reference.

Množství právě realizovaných a plánovaných projektů jen potvrzuje, že Baril Coatings BV a Inchroma s.r.o. jdou správným směrem...

Jsme přesvědčeni, že Vás tato nabídka zaujala, a proto pokračujte v návštěvě našich stránek. Pro více informací nás kontaktujte zde.


INCHROMA s.r.o., Zátor 185, 793 16 Zátor, Tel: 554 625 700, Fax: 554 625 934
Copyright © 2009 - Baril.cz - všechna práva vyhrazena

webdesign by web-evolution